"V.I.Lenin: Kto sú priatelia ľudu, alebo ako bojovať proti sociálnej demokracii v Rusku"

Autor: Ivan Olejár | 7.1.2018 o 20:08 | (upravené 7.1.2018 o 20:20) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  104x

Názov tohoto ťažiskového diela vodcu Ruského proletariátu Lenina, chcem aplikovať na súčasný charakter politiky SMER-SD u nás. Pretože aj voči našej SD sa oplatí vzoprieť, pretože úspešne povalila a potlačila Nežnú 1989 a vládne.

Dokedy? Dovtedy, dokiaľ znovu neotvoríme oči našim spoluobčanom  -ich každodenným presviedčaním o neúprimných úmysloch smerákov a ich stále početných sympatizantov. Zvlášť, po zverejnení ich konfrontačnej a násilnej tézy z decembrového-ich snemu vedúcej k praxi umlčiavania občanov SR s rozdielnymi názormi, postojmi, presvedčením, svetonázorom, inými hodnotovými rebríčkami, myslením, projektovaní budúcnosti krajiny medzi Dunajom a Tatrami. Všetkými dostupnými mocenskými "zákonne" posvätenými prostriedkami moci i zastrašovaním a prenasledovaním spoluobčanom. Viem o čom píšem, čo tvrdím. Som jednou z prvých a ešte stále žijúcich OBETÍ svojvôle moci výlučne R.Fica a jeho prisluhovačov. Občan, ktorý nikdy neohne chrbát pred spoluobčanmi typu Kaliňák, Kažimír, Richter, Fico,  Vážny ako šéf sociálky, ktorý ma v závere roka 17 poškodil a pod. To verejne sľubujem, spoluobčania. A odhaľovať ich podlé praktiky mienim, kým nepôjdu za Mečiarom a HZDS. Kým nepadnú. Tu je pár riadkov na zamyslenie o politike SMERu-SD. Súčasnej i budúcej, teda po decembrovom sneme 2017 ! Mňa nezlomíte ani nezastrašíte , súdruhovia. Nikdy.

Ondáš, oddal si sa Ficovi roky. Upísal.  Tvoja vec. Keby len ty. Ale aj mnohí a dobre zmanipulovaní populizmom SMERu-SD - spoluobčania SR... Ale ber a berte na vedomie, že za Fica sú aj médiá: Pravda.
STV1, TA3. Zároveň hovorím  aj o MNOHÝCH regionálnych TV štúdiách - napr. Prešov, MichaLOVCE, Bardejov, Vranov, ktoré pozerajú státisíce dospelákov a sú vyložene proficovsky a prosmerácky orientované. Ako dozvuky minulých župných a regionálnych volieb a hlasné trúby ich mocipánov za SMER-SD- starostov obcí a primátorov. Vrátane časti tzv. nastrčených a akože- "NEZÁVISLÝCH", typu Lunter podnikateľ a syn v Banskej Bystrici.. Takisto regionálne a krajské noviny. Bulvár.  Tak tu roky nezavádzajte občanov a pospolitý ľud sľubmi, balíčkami a sociálnym cítením, súdruhovia..

Na čerstvé vyjadrenie Fica o aplikácii násilnej bojovej tézy v súčasnej i budúcej politike SMERu-SD spredmetnenej v princípe "Kto do teba kameňom, Smer doň D V O M I", sme súdruhovia a vám podobní sympatizanti Smeru cez Vianočné a Novoročné sviatky nezabudli. VEĎ je to otvorené a verejné prihlásenia sa FICA K LÍNII VEDENIA TRIEDNEHO BOJA so všetkými s inými názormi a postojmi!!!" Veď je to komunizmus NAJHRUBŠIEHO ZRNA!!!! Ako za čas násilníkov a uvedeného
TRIA ľudových vodcov a majstrov vedenia práve triedneho boja v sovietskom Rusku - Lenina, Trockého a Stalina..

Ako málo kto v SR vidím Ficovi do hlavy. A pravidelne demaskujem jeho avantúry a ohlupovanie vám nepodobným občanom. A budem to robiť, kým neodíde za MEČIAROM. Ako jeden zo zakladateľov VPN na pracovisku v školstve a jeho predseda mám na to plné právo. Odkrývať
ľudovodemokratický charakter štátu SR za Mečiara i Fica a návrat
slovenských exkomunistov k moci a vláde v SR. Len exkomunista Fico už
vládne tri funkčné obdobia v SR podobne ako vládol Mečiar, navyše agent ŠtB s krycím menom Doktor. Dokonca jedno ako vláda jednej politickej strany, čo bolo aaj vládnutie KSČ za socíku vyše 40-rokov u nás v bývalej Československej SOCIALISTISTICKEJ, ba predtým dokonca ĽUDOVODEMOKRATICKEJ republike.

Ani potentát okresného výboru SZM, predvoja KSŠ - Socialistického zväzu mládeže - v okrese Spišká Nová Ves - M. Dzurinda nebola Boh vie aká výhra, panstvo. Aj o ňom viem svoje z dávnych časov. Ak vás to uspokojí má u mňa dodnes facku za to, že nás Krompašanov krivo obvinil na MSR v
B. Bystrici, že kvôli nám s našim atletickým výkonom sme sa neumiestnili
ako Tatran SNV na pódiu v súťaži družstiev na Slovensku a nepodstúpili
do celo republikového finále v Prahe....Už vtedy mal pokrivený charakter
a zmysel pre vodcovstvo a kariérizmus. Oblbol občanov. Nevieme, aby sa
angažoval v čase, KEď sa lámal chlieb v Nežnej a VPN. Vyskočili s
Miklošom a Schusterom spoza bučkov východu v časoch keď VPN zanikalo...

Ak ja tvrdím, že SMER nadobudol po decembrovom verejnom vyhlásení Fica - jeho sociálna demokracia - TROCKISTICKÝ CHARAKTER, tak to viem aj dokázať, priatelia. Tu je dôkaz:

SMER-SD - to nie je Shultzova nemecká, Hollandova francúzska či
rakúska- MODERNÁ sociálna demokracia ako plod a produkt západného typu
demokracie. Ficova sociálna demokracia SMERu v SR je plodom ľudovej
demokracie, ktorú tu pod Tatrami budujeme a kriesime od víťazného
Gottwaldovho komunistického puču vo februári 1948. Teda plodom ľudovej
demokracie karpatského východného typu aj V-štvorky, ukrajinských
Doneckej a Luhanskej ľudovodemokratických republík, či ruských a
bieloruských sociálnych demokratov reprezentovaných Putinom a
Lukašenkom. A to je kvalitatívny rozdiel, pečať l i punc sociálnej
demokracie matičky Európy. Mimochodom,ľudovej demokracie ako plodu
víťazného februára 1948, ktorého 70. výročie môžete vy i vám podobní - v
kruhu smerákov bujaro osláviť v priebehu OH. Naši občania vám to
tolerujú.... Neprekuknú vás ešte dlho, pradlho, súdruhovia. Česť vašej
statočnej práci. Vysoko sofistikovanej, populistickej a maniplačnej voči občanom SR !

RNDr.PaedDr.ThMgr.PhilBc. Ivan Olejár, občan SR

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Bývalý ústavný sudca Trimaj: Pri obštrukciách môže Kiska podať žalobu pre nečinnosť Danka

Všetko nasvedčuje tomu, že pri voľbe sudcov sa bude kalkulovať, hovorí.


Už ste čítali?