Skúsim - vedome konšpirovať Naozaj ide iba o konšpiráciu?! Produkt fantazmagórií autora?!

Autor: Ivan Olejár | 13.6.2018 o 6:05 | (upravené 13.6.2018 o 10:47) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  50x

A tu je môj produkt z uzdy popustenej fantázie. Opierajúcej sa  však v mojom prípade aj o pomerne dobrú schopnosť prírodovedca pozorovania, súvahy, logického myslenia a projektovania i znalosti IKT. Ako učiteľa fyziky. Môj výstup:

Dnes ráno som sa zobudil do pekného rána. Ako vždy som začal rozjímať s pohľadom upretým na Prešovskú kalváriu. Zo svojej terasky bytu na Kúpeľnej. Smerom na vysokoškolský komplex budov internátov. No pohľadom som zavadil aj na najbližšie dve budovy, taktiež na Kúpeľnej. Budovy, ktoré opticky spája vynovená strecha bytovky rómskych spoluobčanov s klasickou farbou terakoty... Dvojica nedávno do prevádzky odovzdaných budov do užívania. Chvíľku pred našimi  nepriaznivými životnými okolnosťami v Bardejove, po 36-tich rokoch kontinuálnrj praxe v regionálnych školských službách, zakončenými vynútenou migráciou pred mojim starobným dôchodkom do Prešova. Mocní SR ma totiž poctili sociálnou smrťou a spoločensky ma znemožnili a popravili ako učiteľa školstva regiónov SR.

Podobne, ako v súčasnosti robí opatrenia riaditeľ VÚDPAPu v Bratislave voči desiatke kolegov.  Rozdiel je v druhu aplikácie sociálnej smrti a popravy. Ja som absolvoval INDIVIDUÁLU.  V terajšom prípade ide o MASOVÉ VYHLADENIE a očistu pracoviska spojenú s pádom sociálneho statusu dotknutých až na dno. Viktor Stromček je dokonalým náhradníkom Jána Richtera  a ako Veličenstvo kat s rovnomennej Krylovej piesni sa snaží predčiť učiteľa Richtera v oblasti sociálnych POPRÁV a SMRTÍ nepohodlných spoluobčanov. Teraz, pod akože zákonnou legislatívnou normou a  akože priveľkej slobody desiatky spojenej s neúmerným pobytom vybraných pracovníkov mimo pracovísk  školského zariadenia - VÚDPAP v Bratislave. Ministerka Lubbyová už alibisticky vyhlásila, no v plnom  súlade s platnou legislatívou, že ide výlučne o rozhodnutie riaditeľa VUDPAPu. Len zabudla pre úplnosť občianskej komunity Slovenska dodať vecne, že riaditeľ VUDPAPU zneužil moc a dal  desiatke podriadených VÝPOVEĎ Z ORGANIZAČNÝCH DôVODOV S DVOJMESAČNOU VÝPOVEDNOU LEHOTOU. Teda, zvolil tú beštiálnu formu výpovede v slovenskej legislatíve, kedy vybraná obeť svojvôle nadriadených sa nemôže brániť a donútiť zamestnávateľa, aby od nej odsttúpil. Teda neexistuje na svete naj špičkovejší advokát či renomovaná kancelária, ktorá by donútila vykonávateľa sociálnej smrti vybraných a nepohodlných podriadenžch na zmenu rozhodnutia o výpoveď. Obetiam sa iba  DORUČÍ ich písomná verzia.  Konkrétna obeť iba podpisom vyjadrí, že ju obdržala v písomnej podobe . A vôbec nerozhoduje fakt, či prezatie  VÝPOVEDE podpáíše osobne či nepodpíše. 

Pochopme, že zamestnávateľ už   VOPRED staroslivo rozhodol o vašej sociálnej smrti a  voči vám si plní len obyčajnú oznamovaciu povinnosť. S vaším podpisom, či bez neho. No výsledok a podstata je rovnaká . Vysokoko sofistikovane Vás vyhodili na dlažbu. Čoraz častejšie na objednávku ešte mocnejších ako sú riaditelia škôl a školských zariadení v regioškolstve SR. Kolaborujú navyše s Ondekom ako predsedom školského OZ. . Ten im dokonca poskytuje - riaditeľom a vedeniam služby odborových právnikov OPRIAMO PROTI  vypoveďami dotknutých a stále ešte členov - základných organizácií OZ škilstva, výskumu a vedy. Je to zhovúdilosť najhrubšieho zrna. No pravdivá realita zažívaná našimi učiteľmi na vlastnek koži Ja ju dôverne poznám.  Verte mi už konečne! Prípad Doškal@spol. je toho jasným dôkazom. Exstencie mobingu a boosingu v slovenskom školstve

.Ja som to zažil pred necelými tromi rok i na vlastnej koži - MOJU SOCIÁLNU SMRŤ AKO bývalý  ŠPIčKOVÝ , NO MOCNÝM NEPOHODLNÝ PEDAGÓG. Často som napr. písal o väzbách spoluuatorov  reformy školstva -Milénia na ŠtB  -nebohého prof. I. Tureka a žijúceho "otca" modernej slovenskej pedagogiky M. Zelinu (pokladajúceho sa mylne za - ako svojho času V. Mečiar - dokonca sa sám pasoval za " otca moderného slovenského národa  - PARANOICI ! ).  A tak nečudo, že som bol režimom Fica totálne nepohodlný v našom školskom systéme. A tak ma pochovali. Namiesto dve desaťročia sľubovanej učiteľskej DEFINITÍVY - DEFINITÍVNA DLAŽBA. 30 mesiacov pred termínom riadneho starobného dôchodku. Sofistikované, že. áno, páni Richter a Ondek? Veď proscesy proti konštruktívne-kritickým, úpspešným, kreatívnym a z radu vyčievajúcim a nepohodlným - riadia samé esá SMERu-SD. Vrcholoví managéri. Mojim katom je Ján Richter. Verím, že ho nikdy v ďalšom živote nestretnem... A katom Dočkala @ comp je už nová metla - Viktor  Stromček. Starostlivo riadia  z úplne z úzadia tieto opičie procesy odkukané z minulého storočia od Stalina, Hitlera či špičiek americkej CIA.  Podobné,  vo svojej  podstate a hlavne koncovke - napr. topeniu väzňov na Gvantanéme, či popravám katov Islamského štátu. Výsledok - pripravia vás razom o dôstojnú existenciu. Popravený  KRESŤAN - katom Islamského štátu sa môže stať kresťanským  mučeníkom v okamihu popravy.  Tak určuje platný Kódex kánonického práva. No poctený sociálnou smrťou je potrestaný okamžite . stratou spoločenského statusu, degradáciou pod úroveń existencie bezdomovca, zdravotným komplikovaným postihom i trvalou stratou dôstojnosti a základných ľudských práv v spoločnosti. Je zaťiva mŕtvy a znemožnený,. Trvalo biľagizovaný.. Kde, priatelia? V zdegradovanom a zdiskriminovanom prostredí aktuálneho slovenského školského systému, pán redaktor TA3 a vedúci dialógy v nedeľu s Ficom, Sulíkom, Kotlebom a Hlinom  práve o aktuálnej politickej  situácii  na Slovensku. A k nej nesporne patrí aj ŠKOLSKÁ POLITIKA A PRAKTIKY MOCNÝCH aplikované v školstve SR !!

Tu patrí mobing a boosing i šikana  a týranie i emocionálne vydieranie učiteľov ich nadriadenými už veľmi dlho. A výsledky sú tu. Iba súčasní politici a redaktori nepočujú, nevidia, necítia, nerozumejú okolnostiam, ba priamo vôbec nepripúšťajú existenciu a hojnú aplikáciu týchto antihumánnych praktík. Hanba Vám všetkým dokopy !!! Aj mnou traumaticky prežívané situácie pri výpovedi z organizačných dôvodov komplexne a účinne otriasli štruktúrou celej mojej osobnosti. Dezintegrovali ju totálne. No dnes, po 3 rokoch - som bývalej forme. Ochotný aj okamžitej výpovede pred súčasným generálnym prokurátorom SR, šéfom Špeciálneho súdu  či novou ministerkou vnútra...Iihneď, či vždy pripravený vypovedať a informovať o praktikách v školstve uplatňovných násilne, no v duchu platnej legislatívy, v 21. storočí. Nie sú to zďaleka výlučne obete a agresori len v radoch školopovinných detí a mládeže i študentov našich škôl a školských zariadení...

Sú to už dnes desiatky až tisícky pedagógov a as istotisícovej armády verejných zamestnancov školstva poctených sociálnou smrťou zo strany našich  nadriadených. Neodsudzujme praktiky katov IS. Ak, aj my Slováci, sme  v podstate rovnakí a nepohodlných a z radu vyčnievajúcich občanov  sociálne popravujeme ako  na bežiacom páse už aj mimo školstva a školskej politiky. AKTUÁLNEJ !!!..

Opísané reality a registrované súčasné skutočnosti DOMINANCIE NÁSILIA a ZNEUŹÍVANIA MOCI v medziľudských vzťahoch na Slovensku -  neúmerne zvýšili prah mojej citlivosti na novo zaregistrované negatívne PODNETY ohrozujúce môj vnútorný pokoj a duševnú rovnováhu. Píšem o tom pomerne často aj vo svojich blogoch, ktorých som napísal už vyše 300.... Opakovane ďakujem pracovníkom serveru SME.sk, že môžem publikovať. Veľmi mi to pomáha  dôstojne sa vyrovnať so spoločenskou degradáciou mojej osobnosti práve súčasnými mocnými a vplyvnými silami pôsobiacimi na Slovensku. Preto aj tento blog.  Ako plastický príklad toho, ako sa dá, verím, že IBA  konšpirovať.. Čítajte ďalej. No už nie existujúcu realizu škôl a školských zariadení . Ale moju dnešnú konšpiráciu. Ako relax, po tvrdej realite dneška, popísanej vyššie. I ako radu Doškalovi a spol.

"Pozorným a dôkladným pozorovaním obsahu a objektov striech dvoch budov oproti nášmu bytu som, priznávam po prvý krát na ľavej z nich  - z môjho pohľadu - objavil pomerne malú prijímaciu elipsovitú bielu anténu, ktorá slúži vyložene na prijímanie rozhlasových a rádioamatérskych vĺn. Splývala s väčšími objektami na streche budovy, a tak som si ju predtým nevšimol, hoci v byte bývam dva roky. Uvedomil som si, že je na poschodí situovaná  bezprostredne NAD najvyšším poschodím, kde sídli, elokované pracovisko Úradu vlády SR. Anténa je nasmerovaná na Východ. Nie ako drvivá väčšina satelitných antén občanov nasmerovaných na juh a juhozápad v Prešove. To ma vyrušilo a začal som spriadať ako pavúk siete pre obete. Pomyslel som si. Veď v Prešove sídlia aj veľvyslanectvá Ukrajiny a Ruska. Chápete už? Ďalšia súvislosť ma napadla. Fico je zahľadený do Putina. Danko zasa do štátnej dumy Ruska. Na um mi zišla základná téza armádnych profesionálov: Bez spojenia, niet velenia! Ani riadenia. Ani efektívnej spolupráce. A zasa - Putin bol agentom KGB vo Východnom Nemecku, teda v bývalej NDR za bývalého Sovietského Zväzu.., A záver: spojenie a linky Putin-Fico, štátna duma Ruska - Danko zabezpečuje elokované pracovisko Úradu vlády v Prešove so sídlom na Kúpeľnej ulici v budove oproti môjmu bytu. A konšpiračná teória ako lusk je hotová. Moje podozrenie potvrdzuje podobne výkonná anténa, no obdĺžnikového tvaru umiestnená na susednej budove - paralelne inštalovaná asi v tej istej časti strechy susednej budovy. S orientáciou na severovýchod, akoby na Moskvu, či Krasnodar, možno Petrohrad.... " Fantázia mi pracuje na plné obrátky. Dosť. Stačilo !!!

A realita môže byť úplne, ale úplne prostá a iná. Ide o dvojicu rozhlasových satelitov natočených na bežné rozhlasové vysielanie vysielača Dubník. Taká bude pravda. Preto  zásadne nepodliehajme svojej obrazotvornosti a fantázii a nekonšpirujme. Tento praktický príklad podľahnutiu čaru konšpirácie a falošnej popularity a zvyšovania návštevnosti servera nech je pre nás všetkých príkladom tézy, že nie je všetko zlato, čo sa leskne. A aj skúsený pozorovateľ a logik sa môže hlboko mýliť. Či: mýliť sa je ľudské... Preto sebakontrolujme svoje výtvory a nešírme v PC sieti hoaxy, polopravdy, lži, lež pravdu a overené fakty, informácie a data. Vyzýva nás k tomu aj komunikačná neetiketa, ktorej zásady máme poznať a dôsledne aplikovať v blogoch. .Toto je výnimka. Nech mi je odpustené, vážení čitatelia. Tento blog nie je súčasťou crackerských útokov zo zahraničia, ktorým dnes čelí SR vo virtuánom priestore. Ani priameho ataku na server - Sme.sk - ako sa práve dozvedáme aj z dnešných ranných rozhlasových správ.

RNDr. PaedDr. PhilBc.ThMgr. Ivan Olejár - občiansky aktivista

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?