Koho ste si vlastne zvolili, vážení spoluobčania Prešovského kraja i Prešova?!

Autor: Ivan Olejár | 5.12.2018 o 7:39 | (upravené 5.12.2018 o 8:17) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  31x

Pýtam sa Vás všetkých slobodne, radikálne a neohrozene !!! Ako zatiaľ slobodný občan v slobodnej krajine. I ako zakladateľ iniciatív A HNUTIA ZA PROSOCIÁLNE, TEDA. nie IBA SLUŠNÉ Slovensko !...  Občan a aktivista  - Ivan Olejár.

Ako je to možné, že po hrubom zlyhaní polície v meste Prešove pri pátraní po od piatka 30. novembra 2018, po zmiznutí našej osobnej priateľka pani Olinky Medveďovej, ktorá sa išla do vlastnej pivnice pre adventnú výzdobu a v byte nechala miláčika- sučku Kiku a funkčné mobilné telefóny (fungovali ešte v nedeľu 2. decembra 2018!), ktorá bola políciou vyhlásená oficiálne za nezvestnú a z nej, príkladne  praktizujúcej kresťanky urobili osobu, ktorá si dobrovoľne a vedome vzala v pivnici život. Pritom v pivnici ju zaregistrovali cez okienko, rozsvietenej pivnice policajti až V NEDEĽU VEČER - 2. decembra. Dávno, po nasadení policajných psov so psovodom, ktorí totálne v prípade zlyhali. A pánom policajtom sa NERÁČILO OSOBNE a FYZICKY, hoc násilím otvoriť pár dverí v pivničných priestoroch našej susednej  bytovky na Štefánikovej ulici a už v MINIMÁLNE  - v sobotu obeť nájsť a identifikovaŤ !!!! !!! Bez ohľadu na akúkoľvek diagnózu stavu nezvestnej!!! Vrátane suicída. Tu a len tu je katastrofálne zlyhanie a nečinnosť polície, za ktorú musia niesť policajti osobnú zodpovednosť. Nám ide v prvom rade len a len o to !!!! Veď nie je prípustný taký benevolentný a nedôsledný výkon práce pri tak závažných prípadoch akými sú zmiznutia občanov a výkon pátraní po NEZVESTNÝCH OBČANOCH SR !!!!

Až potom je fakt, že niektorí z nás občanov, vrátane mňa, jej osobného priateľa sme sa nestotožnili s oficiálnou verziou prípadu smrti O.M - SAMOVRAŽDOU !!! To je náš súkromný názor, ktorým vyjadrujeme  našu nedôveru policajnému zboru SR i konkrétne prešovským policajtom. Pretože Olinku sme poznali ako hlboko veriacu ženu, ktorá by prikázanie Nezabiješ! vedome a dobrovoľne nikdy neporušila !!! Vedela, že už samotným vykonaním skutku by sa dobrovoľne zriekla akejkoľvek nádeje na večnú spásu. Jasne a neodvolateľne by ju čakalo večné zatratenie. Aj o tom sa diskutovalo. Bola prosociálna a pomáhala i teraz pred Vianocami - ľuďom v ich ťažkostiach a trápeniach. Mne blízku rodinnú prislušníčku ODHOVORILA ÚSPEŠNE od experimentovania so suicidálnym konaním !!" Dá sa to kedykoľvek dosvedčiť, pretože žije. Olinka  M. je a bola i bude - akási obetavá a sebadarujúca sa mini Matka Tereza, či prešovský Anton Srholec. Žijúca svätica a pre kresťana nasledovania hodný navždy u nás praktický - praktizujúcim kresťanským životom neochvejný príklad.

Preto zaujmite k prípadu i Vy-  jasné stanovisko, členovia farností ako ja i  aspoň pán dekan Drondzek. Prepáčte ak som vám skomolil priezvisko. Hlboko sa ospravedlňujem. No som rozrušený, že sa oficiálna moc mesta Prešova usiluje urobiť zo svätice samovrahyňu, ktorá si ani nezaslúži ani len RIADNY  KRESŤANSKÝ POHREB !!!Tak takéto praktiky my, jej dobrí známi i priatelia - nikdy, verte, že nikdy NEPRIPUSTÍME. Aj preto je potrebné veci preskúmať a uviesť na pravdivú mieru!  Ani za vlády KDH v meste i regióne - PREŠOV. To sú vážne VEREJNÉ a OBČIANSKE  VECI . Ide o česť a morálku občanov celého Prešovského kraja! I Slovenska. Praktiky a pochybenia použité aj v prípade Kušnírová- Kuciak, práve pri súdnej obhliadke ich mŕtvol nekompetentným lekárskym arabským znalcom, privolaným k prípadu namiesto súdneho znalca-lekára s licenciou a  odbornosťou, teda SVOJVOĽNÉ MANIPULÁCIE zo strany polície - konkrétne poslali do pivnice príbuzných, ktorí sa pre zamknutie vonkajších dverí do pivnice nedostali a to policajtom STAČILO!!!(???)!!! -  musia raz skončiť. Neštítia sa ničoho, len aby si  chránili kožu, status i kredit. No hrubo pochybili. Minimálne neprehľadaním pivnice pre zamknuté dvere,  o čom ich informovali rodinní príslušníci, ktorých tam policajti namiesto seba ALIBISTICKY poslali !!!  A ktoré už v sobotu MALI POLICAJTI OKAMŽITE ODVŔTAŤ,  Všetko,  už v sobotu. Zlyhali aj psy i psovodi. Obeť našli náhodou - pohľadom v nedeľu večer cez rozsvietené pivničné okienko. Až potom, ako-tak kompetentne konali.... Opozdene. NESKORO !!!

Ak sa to zasa elegantne a za pomoci mocných a novozvolených vplyvných zástupcom kraja i mesta ZAMETIE POD PRAH a POŠLE DO STRATENA, potom je plne oprávnená moja otázka z titulku blogu. A sotva kedy sa dozvieme kto si skutočne objednal i vraždu novinára J. Kuciaka a jeho snúbenice Martinky. Veď s jedlom rastie chuť i arogancia mocných a vplyvných spoluobčanov aj na Slovensku...

aktivista Za prosociálne Slovensko- Ivan Olejár, Prešov

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobehne Johnsona osud Mayovej? Britské voľby rozhodnú o brexite

Tri scenáre vývoja po britských voľbách.

Ficov obľúbenec Madej už nekandiduje, Smerom vraj ohrdol sám

Na kandidátke Smeru chýbajú viacerí poslanci.

Kofola kupuje známe minerálky

Skupina ešte len nedávno prevzala slovenskú značku.


Už ste čítali?