Pocta a poklona SME.sk, stop praktikám špekukanta P. Bárdyho z Aktuality.sk !

Autor: Ivan Olejár | 6.12.2018 o 20:33 | (upravené 6.12.2018 o 21:28) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  47x

Tak tomu vravím - KVALITATÍVNY ROZDIEL o 9 tried z 10-stupňovej kvalitatívnej škály MOŽNOSTI SLOBODNÉHO vyjadrenia názoru OBČANA v pravej a nefalšovanej demokracii v prostredí naj celosvetovej siete - Internetu !!! Nebe a dudy !!!

Posúďme reálne, pravdivo a fakticky. Ihneď. Bez akýkoľvek problémov s finančnými poplatkami a bariér som zverejnil asi za dva roky na serveri SME.sk vyše 350 blogov. A asi vyše 50 diskusných príspevkov k článkom kolegov. BEZ AKÉHOKOĽVEK FINANČNÉHO POPLATKU, čo len cent!!! BEZ akéhokoľvek zneužitia mojich osobných údajov zo strany SME!!! To je služba občanom na úrovni 21. storočia. Hlboko sa im klaniam a vyslovujem im verejné poďakovanie za možnosť bezplatného blogovania ako dôchodca !!! Vyjadriť svoje občianske postoje a názory na nete,,, BEZPLATNE !!!! V renomovanom prostredí, renomovaného denníka, akým SME nesporne je !!! Na rozdiel od mnohých!

To nemožno povedať ani napr. o denníku N, ANI O AKTUALITY.SK. Pán špekulant P. Bárdy, Môžete sa HANBIŤ za vydieranie spoluobčanov neodôvodnenými POPLATKAMI. A teraz veľavážený snobe, pozorne čítajte. Chcel som zverejniť článok o tragédii priateľky s podobným benevolentným prístupom a postupmi polície v Prešove ako pri J.Kuciakovi.... Od pondelka, DO DNEšNéHO VEčERA SOM SA MáRNE POKÚŠAL ELEKTRONICKY ZASLAť čLáNOK NA VÁŚ ZAPRáSKANý SERVER aKTUALITY.AK..  Vźdy mi naznačilo odoslanie správy, no po 5tich hodinách preposlalo výsledok, že správu sa nepodarilo doručiť na Vami uvedenú -ináč,na vašich oficiálnych na vašich stránkach - Vaše adresy výlučne a dokonca pre KONTAKTY, srabe... To si z občanov robíte bláznov? Ja som stratil 4 dni času s vami, zapráskanče! Tie kontakty tam máte na pošpinenie pamiatky J. Kuciaka? Ak áno, potom to absolútne funguje. Otázkou je, či si to Janko K. od vás, zbabelče, zaslúži?". Alebo vám stúpla publicita do hlavy a krúti sa Vám ako kolotoč. ?! Zostúpte na zem. Vy i Vaši redaktori a mecenáši !

Aj iní vieme robiť ivestigatívu. A nemusíme zďaleka byť novinármi či redaktormi, osvietený pane. Skúsil som sa teda zaregistrovať a zaslať na Aktuality posledný príspevok, kým ešte naša obeť nie je v hrobe !!! Zajtra, v piatok o 11.00 má totiž pohreb na prešovskom mestskom cintoríne!!! Preto som sa usiloval popísať skutočnosti aj cez Aktuality. sk. I z úcty ku Kuciakovi a jeho snúbenici M. Kušnírovej, veď bola tiež Východniarka a od Prešova. No nepochodil som. Neprekonateľnou bariérou po mojej registrácii u Vás i s vašou fotkou a podpisom na príslušnej www.stránke-  bol NEHORÁZNY finančný poplatok 3,60€ za prístup do diskusie. Tak takého výpalnícke praktiky si nechajte pre svojich redaktorov a sympatizantov, špekulant P. Bárdy.  

RNDr.PaedDr.ThMgr.PhilBc.Ivan Olejár, zakladateľ hnutia a iniciatívy Za prosociálne Slovensko! Teda nielen slušné, pretože slušnosť občana sa dá ľahko zneužiť na výpalnícke poplatky za možnosť vyjadrenia občianského postoja i názoru na Internete. Hanbite sa a červenajte, Bárdy. Do toho!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobehne Johnsona osud Mayovej? Britské voľby rozhodnú o brexite

Tri scenáre vývoja po britských voľbách.

Ficov obľúbenec Madej už nekandiduje, Smerom vraj ohrdol sám

Na kandidátke Smeru chýbajú viacerí poslanci.

Kofola kupuje známe minerálky

Skupina ešte len nedávno prevzala slovenskú značku.


Už ste čítali?