Moja ORIGINÁLNA vízia vlády SR po budúcich parlamentných voľbách

Autor: Ivan Olejár | 23.8.2019 o 12:35 | (upravené 26.8.2019 o 6:13) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  54x

Stihli ste sa už zamyslieť nad bravúrnym manévrom schopného politika Vladimíra Mečiara? Čulého a bodrého občanaSR vekom-77 rokov.Nedávno baču stáda oviec, ako to sám tvrdil v TV rozhovore s Bélom Bugárom o zákonnosti jeho amnestií

Múdre odhady sú krátke a zrozumiteľné každému občanovi. Tu je ten môj:

Robiť politiku má právo každý svojprávny občan. Aj vrátiť sa do nej po odmlke. TEDA, i občan Vl. Mečiar alias náčelník - Ovčie väme - väme ako iniciálky mena - V. M.

Mečiar s Ficom a SLOTOM UŽ RAZ ÚSPEŠNE TVORILI KOALÍCIU ZA I. -VEJ FICOVEJ VLÁDY. Žeby reparát , pp. Mečiar, Fico a Danko ? A v talóne s Bélom Bugárom. Účel svätí prostriedky. A naponúdzi sú ešte  exministri a zocelení vyslúžilci ako -& J.Cuper, I.Lexa, Š.Harabín senior, M.Radačovský ako poslanec v EÚ, Št.Harabín junior a ...  A -Marián Kotleba - ľudovec ako Mečiar, či Cuper, Radačovský, Lexa, Harabín junior .... !!!!. To sú politici ľudových strán a hnutí. Proti slabej politickej pravici u nás na Slovensku.  Uvedená koalícia je preto  logicky podmienená, odsúdená na prienik, zjednotenie a spoluprácu, usporiadaná a preto je  najpravdepodobnejšie, že bude vládnuť najbližšie 4 roky. Čo poviete na môj pravdivý odhad? Vlády snov. Pravica - tras sa ! Je dobré a vyhovuje mi dávať občanom MOJE ORIGINÁLNE predvolebné odhady. Aj ako majú postupovať ďalej pp.Mečiar, Fico, Bugár, Danko, Harabínovci a Kotleba. Odrovnajú všetkých ostatných a pošlú ich znovu iba do opozície ! Mohli by ste m i páni predsedovia ako dôchodcovi poslať aspoň po stovke za môj volebný víťazný tip na koexistenciu....pridám bónusové rady. Aby každý desiaty volič Smeru volil reálne Most Híd a každý piaty novú Mečiarovu politickú stranu či hnutie. A je isté, že R. Fico nepadne a znovu bude vládnuť spoločne s ostatnými uvedenými politikmi.

Ohadujem im zisk okolo 45%  VOLIČSKÝCH HLASOV. Bodaj by som sa hlboko mýlil, no realita voličov SR nepustí dať môj iný odhad. Slovensko teda, má k prosociálnosti občanov stále veľmi ďaleko. Prosociálnosť sa nenosí a je to aj moja porážka, ktorú plne zodpovedne  priznávam, spoluobčania SR.

Mám totiž na to namakané-data a informácie a pozorovateľské i prognostické schopnosti aj vzdelanie.  Súvislosti obyčajne odhalím včas. Analyticky a synteticky. Procesom zvaným vo vede - logike  -objektívna a pravdivá- generalizácia. Aj v prognostike.

občiansky aktivista RNDr. PaedDr. ThMgr. PhilBc. Ivan Olejár - autor  a projektant hnutia - "Za prosociálne Slovensko - v 21 storočí !"

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Beaty Balogovej

Kam odchádza Robert Fico a prečo je jeho odchádzanie škaredé

Ficova metamorfóza na hovorcu najnižších pudov národa ublíži všetkým.

Cynická obluda

JUDr. Danko ako advokát

Predstava, že sa Andrej Danko vráti k advokácii ponúka jednu doplňujúcu otázku.

Pellegrini zostáva premiérom, Matovič hovorí o správnom boji

O kreslo ho chceli pripraviť preto, že nenavrhol odvolať Jankovskú.


Už ste čítali?