Taký zákerne sofistikovaný dokáže byť výlučne EXTRÉMNY LIBERALIZMUS SULÍKA.

Autor: Ivan Olejár | 8.9.2019 o 12:55 | (upravené 9.9.2019 o 17:11) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  41x

Tak to čo práve predviedol Kočnerov dobrý známy Richard Sulík cez víkend je vrcholom autoritárstva a kultu vlastnej osobnosti. Neostalinizmus ako vyšitý.Stratil moje posledné sympatie. Toto má byť vedúci budúcej vládnej sily? Nie!

A jeho necelá dvojstovka  vreštiacich paviánov - politikov na našej úbohej politickej scéne ? Verím, že sa SAS ani nedostane do parlamentu. Zvlášť, keď vodca dvojstovky oficiálnych členov MINISTRANIČKY spriaznených duší - SAS - R. Sulík bude musieť podobne ako teraz iná politička - zo SMERu - právnička Jankovská -odísť do zabudnutia.  Pre pochybné kontakty s väzneným podnikateľom -  M. Kočnerom.  Kamarátske vzťahy podozrivého M. Kočnera a R. Sulíka sú všeobecne známe a Sulík z nich dodnes nevyvodil (!) absolútne žiadnu politickú a morálnu zodpovednosť.

Naopak, správa sa tak, AKOBY BOL V SR  J E D I N Ý M  OBČANOM  -SUPERKATEGÓRIE-, KTORÝ SI MôžE DOVOLIť  v š e t k o !!! Alebo platí znovu DVOj a trojaký meter na politikov v SR?! Neplatí princíp Padni, komu padni !, PÁN LIPŠIC!? HLINA, MATOVIč, REMIŠOVÁ, KISKA, TRUBAN, BEBLAVÝ, ČAPUTOVÁ, RADIĆOVÁ  etc. a ĎALší POTENCIONáLNI SPOJENCI NEDOTKNUTEľNÉHO KULŤÁKA -  SÚDRUHA - R. SULíKA? Ktorý bezcharakterne a zbabelo i vysoko účelovo a egoisticky - povalil svojho času, a nie tak dávno ZBABELO POVALIL reálno demokraticky a prozápadne orientovanú VLÁDU expremiérky i. Radičovej, práve PO KONZULTÁCIÁCH s menovaným Mariánom KOČNEROM (!)j a umožnil  D O D N E S vládnuť ďalšiemu ľavicovému EXTRÉMISTOVI - R.Ficovi a jeho klike zo SMEru-SD...

My, slovenskí voliči nezabúdame na vaše zbabelé kulľácke ťahy - súdruženko R. Sulík !!! Ako Ho-ČI MIN či jeho vnuk: Kim-ČOG-UN v Severnej Kórey, ako sa vyjadril po účelovo zvolanom sneme SAS, Váš doteraz najbližší spolupracovník Ľ. Galko a 8 ďalších skutočných osobností z umierneného krídla SAS, ktorí založili správne -novú platformu- vo vnútri SAS. Zameranú proti vašim extrémnym praktikám, ktoré vydávate v médiach za vysoko demokratické. Ak, tak vysoko -  Ľ U D O V O-D E M O K R A T I C K É praktiky - ako v socialistickom a komunistickom Československu v rokoch 1948 - po víťazstve ľudu vedeného komoušem a pijákom Klementom Gottwaldom - až do pádu Husákovej normalizácie v Nežnej 1989 !!! Prekukli sme Vás, pán R. Sulík. Ste zrelý do politického dôchodku ako Mečiar, Dzurinda, I. Miklóš a iní potentáti. S pánom Bohom - ideme od Vás, súdruženko. Trúfajúci si mútiť politické vody Slovenska s až -  200 rovnako nastavenými kumpánmi. Uvedomte si, že na Divokom Západe v druhej polovici 19. storočia mala 200 jazdcov akákoľvek z početných skupín BANDITOV a vyvrheľov spoločnosti  v USA ,  či partizánska gerilla v Južnej a Strednej Amerike. I Castrova a Che  Guevarova banda komunistov na Kube vládnuca dodnes.  My, také pokútne a na hrane zákonnosti politické bandy a zoskupenia občanov  a ich vplyv a početné kontraproduktívne HRY s tragickými dopadmi na občanov (ako zrušenie vlakov zadarmo po vami prebranej politickej moci(!) ), fakt nehodláme znovu trpieť !!!  A na Slovensku už nechceme vašu gerillu občanov- voliť a podporovať !!! Nieto, aby viedli súčasnú opozíciu v pozícii LÍDRA - proti vodcovi ľavičiarov a komunistov - R. Ficovi. Práve ste to vedome a dobrovoľne vysoko a svojvoľne porušili a deklarovali svoj kult osobnosti v SAS !!! , občan Sulík. Preto odíďte, R. Sulík a jeho NEPOČETNÁ klika politických  dobrodruhov - EXTRÉMNYCH liberálov.  Buďte si istý, na politickom dôchodku vám bude lepšie. Prenechajte miesto schopnejším  a umiernenejším liberálom - okolo Ľ. Galka a Janky Kissovej...l Vy, jeden z predstaviteľov súčasného - -SAMO NAJVäČIEHO Z NAJVäČŠÍCH a hádam nenahraditeľných občanov SR - ex europoslanec -  R. Sulík ?! Preč s vami - ako s Jankovskou ! Pre každého občana SR  aspoň - približne rovnaký meter !!! Bez hrubých a zákerných prešľapov !!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?