Odkaz Kozákovcom: Medzinárodný zápas sa dnes hraje 2x50min - v plnom nasadení !

Autor: Ivan Olejár | 29.11.2019 o 17:38 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  17x

Márne budete šudiť a manipulavať nás fanúšikov veľkohubými a neobjektívnymi komentármi v médiách - hráčov, tiež odborníkov, redaktorov, expertov. Fyzická kondícia slovenských hráčov i reprezentačných zaostáva o 1-2 triedy za inými

To je vážne varovanie pre náš futbal. Ak chceme uspieť na medzinárodnej scéne. N E B I R U J E M E . Hlavne v posledných štvrtinách zápasov resp.  niekedy aj v celých druhých polčasoch. Hráči sa fyzicky vybijú v prvých polčasoch. Včerajší zápas Slovana na medzinárodnej scéne to plne potvrdil. Turci mali Slovan prečítaný - štýl jeho hry a vedeli, že v poslednej štvrtine zápasu budú mať obrovské fyzické problémy. &osobitne v predĺžení o každú minútku. V ňom strelili aj víťazný gól po enormnom a víťaznom  a oduševnelom tlaku založenom na perfektnej fyzickej kondíciii !!!. i nadšenej diváckej podpore !!! Máme im čo závidieť!  Perfektný a nadšený vzťah k futbalu. Profesionálne hráčske i trénerske prístupy !!! Vyhrali,  napriek prehrávaniu o gól v prvom polčase. Zápas zaslúžene vyhrali. O mohlo to byť aj dvoj-troj gólovým rozdielov, nebyť dvoch zázračných zákrokov D. Greifa i brvna.

Tak sa tu v poplatných médiách -  nevyhovárajte na kadečo. A hlavne sa netvárte sa ako víťazi zápasu. Veď vy už skoro považuje za výhru v zápase aj to, keď vyhráme prvý polčas a zápas celkovo prehráme ! Čo to za manipulácie fanúšikov zo strany kompetentných a zodpovedných. Hlavne médiami a redaktormi a rozličnými nimi mádiami pasovanými odborníkmi. Nielen vo futbale ale aj v hokeji, hádzanej, volejbale, najnovšie basketbale a v iných kolektívnych športoch.... Nemáte elementárnu vec - kondičku na sto minút v modernom celosvetovom futbale. A podobne v iných športoch.  A to si hovoríte profesionáli. Hanbite a skloňte chvosty. Vôbec to nesúvisí s alibistickým tvrdením Kozáka mladšieho,  Vraj si nemajú čo vyčítať a sú na seba hrdí... Na čo, preboha??? Že nedokážu plnohodnotne a profesionáílne odohrať futbalový zápas, ktorý sa dnes hraje s predĺženiami aj sto minút v plnom fyzickom nasadení ???? Kozák junior tvrdí verejne, že Slovan sa nestratil medzi veľkoklubami v skupine, ktorú  v decembri dokončí. Kondička hráčov nie je o peniazoch klubu, pán Kozák mladší. Nech vám to láskavo vysvetlí otec a extréner repre Janko Kozák starší

A opäť dávam do pozornosti obchodnú taktiku mužstiev na konci - v záverečných zápasoch skupín. Konkrétny príklad zo včerajška a skupiny kde hraje Slovan. Vedúce duo si kolo pred koncom ROZDELILO body za remízu 3:3 a nedalo šancu Slovanu. Aj keby bol vyhral v Turecku i napr. 6:0.  Toto je praktická športová politika veľkoklubov, pán Kozák junior i futbaloví a iní športoví funkcionári celého Slovenska. Takto sa to dnes na poli medzinárodného futbalu rieši. Bez ohľadu na športového ducha olympizmu a princípy faire play. Tie sú často  skrivodlivo pošliapavané práve veľkoklubmi. Zobuďte sa už tam hore na zväze. Svetový rýchlik futbalovej stratégie A TAKTIKY TRIELI od našich skostnatelých praktík ďalej a ďalej od nás samoľúbich..

Len tak sa mohlo stať, že nás Maďari pekne "vyfaulovali" v postupových cestách na futbalové ME a nechali nás hrať s najsilnejším mužstvom, možno okrem Srbska - s Ískom. A keby sme aj vyhrali doma, čaká nás pravdepodobne ďalší ostrovný súper - Severné Írsko . Ale už mimo kontinentu. Na ostrovoch !!! Inu- rozumnejší berie viac... i vyhráva v konkurenčnom prostredí v súbojoch s obmedzencami a zadubencami! Poučíme sa konečne aj my Slováci?!