Odkaz Kozákovcom: Medzinárodný zápas sa dnes hraje 2x50min - v plnom nasadení !

Autor: Ivan Olejár | 29.11.2019 o 17:38 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  48x

Márne budete šudiť a manipulavať nás fanúšikov veľkohubými a neobjektívnymi komentármi v médiách - hráčov, tiež odborníkov, redaktorov, expertov. Fyzická kondícia slovenských hráčov i reprezentačných zaostáva o 1-2 triedy za inými

To je vážne varovanie pre náš futbal. Ak chceme uspieť na medzinárodnej scéne. N E B I R U J E M E . Hlavne v posledných štvrtinách zápasov resp.  niekedy aj v celých druhých polčasoch. Hráči sa fyzicky vybijú v prvých polčasoch. Včerajší zápas Slovana na medzinárodnej scéne to plne potvrdil. Turci mali Slovan prečítaný - štýl jeho hry a vedeli, že v poslednej štvrtine zápasu budú mať obrovské fyzické problémy. &osobitne v predĺžení o každú minútku. V ňom strelili aj víťazný gól po enormnom a víťaznom  a oduševnelom tlaku založenom na perfektnej fyzickej kondíciii !!!. i nadšenej diváckej podpore !!! Máme im čo závidieť!  Perfektný a nadšený vzťah k futbalu. Profesionálne hráčske i trénerske prístupy !!! Vyhrali,  napriek prehrávaniu o gól v prvom polčase. Zápas zaslúžene vyhrali. O mohlo to byť aj dvoj-troj gólovým rozdielov, nebyť dvoch zázračných zákrokov D. Greifa i brvna.

Tak sa tu v poplatných médiách -  nevyhovárajte na kadečo. A hlavne sa netvárte sa ako víťazi zápasu. Veď vy už skoro považuje za výhru v zápase aj to, keď vyhráme prvý polčas a zápas celkovo prehráme ! Čo to za manipulácie fanúšikov zo strany kompetentných a zodpovedných. Hlavne médiami a redaktormi a rozličnými nimi mádiami pasovanými odborníkmi. Nielen vo futbale ale aj v hokeji, hádzanej, volejbale, najnovšie basketbale a v iných kolektívnych športoch.... Nemáte elementárnu vec - kondičku na sto minút v modernom celosvetovom futbale. A podobne v iných športoch.  A to si hovoríte profesionáli. Hanbite a skloňte chvosty. Vôbec to nesúvisí s alibistickým tvrdením Kozáka mladšieho,  Vraj si nemajú čo vyčítať a sú na seba hrdí... Na čo, preboha??? Že nedokážu plnohodnotne a profesionáílne odohrať futbalový zápas, ktorý sa dnes hraje s predĺženiami aj sto minút v plnom fyzickom nasadení ???? Kozák junior tvrdí verejne, že Slovan sa nestratil medzi veľkoklubami v skupine, ktorú  v decembri dokončí. Kondička hráčov nie je o peniazoch klubu, pán Kozák mladší. Nech vám to láskavo vysvetlí otec a extréner repre Janko Kozák starší

A opäť dávam do pozornosti obchodnú taktiku mužstiev na konci - v záverečných zápasoch skupín. Konkrétny príklad zo včerajška a skupiny kde hraje Slovan. Vedúce duo si kolo pred koncom ROZDELILO body za remízu 3:3 a nedalo šancu Slovanu. Aj keby bol vyhral v Turecku i napr. 6:0.  Toto je praktická športová politika veľkoklubov, pán Kozák junior i futbaloví a iní športoví funkcionári celého Slovenska. Takto sa to dnes na poli medzinárodného futbalu rieši. Bez ohľadu na športového ducha olympizmu a princípy faire play. Tie sú často  skrivodlivo pošliapavané práve veľkoklubmi. Zobuďte sa už tam hore na zväze. Svetový rýchlik futbalovej stratégie A TAKTIKY TRIELI od našich skostnatelých praktík ďalej a ďalej od nás samoľúbich..

Len tak sa mohlo stať, že nás Maďari pekne "vyfaulovali" v postupových cestách na futbalové ME a nechali nás hrať s najsilnejším mužstvom, možno okrem Srbska - s Ískom. A keby sme aj vyhrali doma, čaká nás pravdepodobne ďalší ostrovný súper - Severné Írsko . Ale už mimo kontinentu. Na ostrovoch !!! Inu- rozumnejší berie viac... i vyhráva v konkurenčnom prostredí v súbojoch s obmedzencami a zadubencami! Poučíme sa konečne aj my Slováci?!

pozorovateľ a futbalový fanúšik - Ivan Olejár; vidiečan z  Prešova 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Haščáka dobehla Gorila, šéfa Penty obvinili z korupcie

V sídle finančnej skupiny zasahovali desiatky policajtov.

Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Haščák sa Gorily nezbavil, dnes už to potvrdzuje aj NAKA

Bolo by skôr prekvapivé, ak by Božie mlyny nezachytili Pentu.


Už ste čítali?