Dlhodobá RECIDÍVA v hre hokejistov SR už od juniorky... Pravdivý fakt !

Autor: Ivan Olejár | 29.12.2020 o 15:08 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  14x

Potvrdený plne ich nočným vystúpením proti tradičnému súperovi - hráčom Nemecka, nastupivšieho v silne oklieštenej zostrave 14 hráčov. No paradoxne, Nemci boli aktívnejší počas celého duelu so SR konštatoval i odborník R. Konečný.

Fakt o lepšej fyzickej kondícii nášho súpera potvrdil aj konečný výsledok. Nemci zvíťazili v predĺžení 4:3 a získali zaslúžene dva body do konečnej tabuľky načej skupiny MS 2020. Nači jeden a postúpili do záv erečného vyvrcholenia šampionátu MS. Blahoželáme.

No nemožno prejsť mlčaním našu hru. Veď, ešte dve minúty pred koncom riadneho hracieho času nás zachránila ŽRĎ našej bránky. Inak by sme nezískali ani bod a všetko by bolo otvorené až do konca bojov v oboch skupinách MS.

Klasicky sme si zápas prehrali predovšetkým VLASTNOU  NEDISCIPLINOVANOSŤOU v tomto zápase ! Priveľa  ZBYTOČNÝCH  vylúčení. Okrem toho,  ďaleko o bránky nášho brankára. A pykali sme za ne vyrovnaniami Nemcov i víťazným gólom v predĺžení. Naivný faul Cimermana bol ukážkový a znamenal gól Nemcov z presilovky a zisk dvoch bodov zo zápasu. Podčiarknime: Nemci využili tri presilovky v zápase !!!

Bolo by mi trápne odkopírovať z mojich blogov k hokeju odstavce s riešeniami, ktoré som x-krát zasielal našim hlavám pomazaným v ústredí od čias Kohúta a boháča v štruktúrach nášho hokeja. Nič sa nebralo na vedomie. Nič sa nezlepšilo. Šatanovi som najmenej tri krát osobne poslal 6-7 bodový program a projekt vylepšenia hry Slovenských reprezentácií. Nič nezmenili. Recidíva zvíľazila. Ako rakovina ničí slovenský hokej všetkých vekových kategórií. Nič nezmohli angažmány bývalých majstrov sveta na trénerských lavičkách ani kanaďana Hanlona ako trénera. Škoda popravy Zdena Cígera ako trénera repre Slovenska. Toto budem vždy tvrdiť. Nedostal žiadnu šandu na reparát. To Miro Šatan ako manažér repre nikdy nezvládal. Zaradiť Zdena Cígera do služieb repre SR  -aj pri Kanaďanovi. Neprekonateľná osobná nevraživosť a vzájomná  N E D ô V E R A našich najväčších hokejových  osobností ŽNE NAPLNO ÚSPECH a už druhé desaťročie ničí a devastuje slovenský hokej ! Na hanbu všetkých zainteresovaných.

Ivan Olejár - Prešov, fanúšik a praktik v práci s rôznymi aj športovými tímami so 40-ročnou praxou

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok